MFB

Beslenme uzmanlarımız, size özel, yaşam tarzınıza uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayan menüleri oluşturur, yetenekli şeflerimiz endüstriyel mutfağımızda bu menüleri hazırlar, paketlenen yiyecekleriniz taptaze ve günlük olarak adresinize teslim edilir. adrese teslim diyet yemek […]

MFB NEDİR?

Adrese Teslim Diyet Yemek firması MFB’yi, sağlıklı beslenme bilincini yaymak ve uygulanmasını kolaylaştırarak bireylerin özel ve genel gereksinimlerine uygun beslenirken sadece kilolarını değil genel sağlık durumlarını da iyileştirmek amacıyla 2008 yılında kurduk.

12 yıldır beslenme uzmanlarımız, gıda mühendislerimiz ve yetenekli şeflerimizle birlikte, kaliteden ödün vermeden, en güncel ve sadece bilimsel araştırmalara dayalı ve sektörümüze yön veren yöntem ve çalışmalarla 40.000’in üzerinde üyemize hizmet verdik, vermeye devam ediyoruz.

12 yıldır beslenme uzmanlarımız, farklı ihtiyaçlara cevap veren, size özel, yaşam tarzınıza ve sağlık durumunuza uygun menüleri oluşturur, şeflerimiz endüstriyel mutfağımızda bu menüleri hazırlar, paketlenen yiyecekleriniz taptaze ve günlük olarak adresinize teslim edilir.

MFB, Sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenmenin önemini bilen ama bunu uygulamaya geçirmekte zorlananlar için zahmetsiz, lezzetli ve çok sağlıklı bir çözümdür.

Bilinçli birçok insan hayatlarında değişiklik yaparak kendilerinin ve ailelerinin sağlığı açısından olumlu adımlar atmayı denemekte ancak gerek aldıkları binlerce tavsiye, gerekse uygulanması neredeyse imkansız formüller nedeni ile bu çabaları uzun vadeli ve kalıcı sonuç verememektedir.

MFB menüleri ile hedeflerinize keyifle ve kolayca ulaşacağınızı göreceksiniz.

MFB’de ihtiyaçlarınıza, aktivite düzeyinize ve sağlık durumunuza uygun bir beslenme paketi muhakkak vardır.

Standart paketlerimiz dışında tamamen ve gerçekten kişiye özel beslenme programları da hazırlamaktayız. Böyle bir ihtiyaç durumunda bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

Kendinizi ”eh işte, şöyle böyle” hissetmekle, zihinsel ve fiziksel olarak çok formda, ”çakı gibi” hissetmeniz arasındaki ”dünyalar kadar” farka sadece sağlıklı beslenerek ulaşabilirsiniz.

MFB ile hedefinize ulaşırken enerjiniz artacak, sindirim sisteminiz rahatlayacak, cildiniz canlanacak ve beyniniz daha keskin çalışacak.

Sağlıklı beslenmenin, ne kadar lezzetli olabileceğini ve porsiyon kontrolünü öğrenerek, ileriki yıllar için kendinize/yaşamınıza iyi bir yatırım yapın…

  • Alışveriş yapmak yok, planlamak ve pişirmek yok,
  • Dünya ve Türk mutfağından seçilmiş lezzetlerle 8 farklı beslenme paketi alternatifi,
  • Hijyenik koşullarda, en kaliteli malzemeler ile hazırlanan yemekler,
  • Hiç bir katkı maddesi, koruyucu veya raf ömrü uzatıcı kullanmadan, soğuk zincir kırılmadan kapınıza teslim
  • Yaşam tarzınıza %100 uyan size özel MFB sistemi.
  • Günlük 1, 2, 3 veya 4 öğünlük adrese teslim diyet yemek paketleri servisi.
  • Paket aldığınız sürece her hafta veya ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda ücretsiz danışman desteği,
  • Paket aldığınız sürece her hafta merkezimizde ücretsiz yağ ve metabolizma ölçümleri

MFB İletişim

Çeşmebaşı Caddesi 1. Candan Sokak No8/B Göktürk Eyüp İstanbul 34077

0212 322 19 29 – 0533 165 68 10

info@dietmfb.com

Yorumlar kapatıldı.