FiT Chef

Hakkımızda

FitChef insanların daha iyi ve daha besleyici yemekler yemeği hakettiği düşünülerek 2011 yılında İstanbul Etiler’de kuruldu.

Günümüzde başta profesyonel sporcular ve iş adamları ile dizi/sinema oyuncuları olmak üzere pek çok kişinin temiz, sağlıklı ve lezzetli yemek ihtiyacını gideren Türkiye’nin 1 numaralı sağlıklı mutfağı konumuna geldi.

Nasıl Çalışır?
FitChef, tüm dünyada başarılı olmuş kişiye özel beslenme anlayışını Türkiye’ye getirmiştir. Herkesin parmak izi farklı olduğu gibi yemesi gereken yemeklerde kişinin özelliklerine göre belirlenmeli ve birbirinden farklı olmalıdır. Bu bilimsel olarakta ispatlanmıştır. Bu yüzden FitChef olarak kişiye özel yemekler hazırlıyoruz.
Öncelikle FitChef diyetisyeni ile görüşüp vücut analizinizi yaptırıp beklentilerinizi anlatırsınız. Çıkan sonuçlara göre günlük tüketmeniz gereken protein karbonhidrat ve yağ miktarınızı belirleriz ve birlikte sevdiğiniz yemeklere göre size özel menümüzü oluştururuz.
Yemekleriniz her gün taze bir şekilde adresinize teslim edilir. Böylelikle ne yiyeceğim diye düşünmeden sevdiğiniz yemekleri yiyerek sağlıklı bir şekilde kilo verebilir ve fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz ve en önemlisi hiç olmadığı kadar zinde ve sağlıklı bir hayata başlarsınız.
Dilerseniz FitChef antrenörleri gözetiminde kontrollü bir şekilde kilo alabilir kas kütlenizi arttırarak kuvvet kazanabilirsiniz.

İletişim

Yorumlar kapatıldı.