Merhaba Ben Mustafa YARALI

Beni tanıyan zaten tanıyor, tanımayanlarında bu sayfayı zahmet edip okuyacaklarını pek sanmıyorum yinede ben görevimi yaparak bu sayfayı hazırladım. Efendim ben 1965 yılı 03 mart günü ilkindi vaktinde Sivas/Hafik/Yeniköy’de doğdum.

İlk okulu Milli Eğitim Bakanlığı Yeniköy ilköğretim okulunda okuduktan sonra Sivas İmam Hatip.Meslek.Lisesi./orta bölümüne başladım.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin 12 Eylül 1980 günü emir-komuta zinciri içinde gerçekleştirdiği askerî darbesinden dolayı egitim hayatıma araverdim. 21 mayış 1981 de babamı kaybettim. 1982 senesinde hayatımı kazanmak için daha 18’ım dolmadan gurbete çıkmıştım ve böylece bir daha ayrılmamak üzere istanbula yerleştim.Bey oglu Ahudud resturantta iş hayatına başladım. mim handa odacı odasında hanın temizlik işlerine karsılık kaldım, 1985 yılında vatani görevimi yapmak için önce Tokat Avcı taburuna ardında usta birliği için Cumhur baskanlığı Muhafız alayında gittim Teskeremi Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayından aldım.

Elime para geçince kendime yatırıım yapayım dedim, bir ingilizce kursuna yazıldım, çok ta iyi yaptım her nekadar kursta çok başarılı olamasam da yurt dışından arkadaşlar edinerek ingilizcemi geliştirebildim. Derken her türk gencinin hayatındaki büyük engel olarak düşündüğü aslında vatan borcu olan askerlik başladı ve askerliğimi İzmir/Nato Hava Unsur komutanlığında ulaşırma onb. olarak yaptım. İşte şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Kendinize çok iyi bakın kafanıza takılan her konuda İletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz.!